SEBO DUO – Rozčesávač kobercov

Kartáčový stroj Sebo Duo obsahuje dve protismerné kefy, ktoré rozčesávajú vlákna kobercov a spolupracujú s čistiacimi prostriedkami /predsprej/ tak, že sa dostanú hlboko do koberca a okolo každého vlákna.

To spôsobí, že sa uvoľnia znečistené častice, ktoré sa potom dajú ľahko opláchnuť čistou vodou pomocou systému extrakcie horúcej vody. Napr. pomocou prenosného stroja na tepovanie Powr-Flite 1085.

SEBO DUO zdvíha vlasový koberec a zabezpečuje, že všetky povrchy vlákna sú očistené, takže váš koberec je oživený a mäkší.


Ideálny stroj na použitie v spojení s čistiacimi prostriedkami Amtech UK a CHEMSPEC.

2 spôsoby použitia Sebo Duo:

1. Vynikajúce pre rozčesávanie s predsprejmi

Stroje na čistenie kobercov Sebo Duo sú veľmi obľúbeným strojom medzi profesionálnymi čističmi kobercov – používajú sa na rozčesávanie predsprejov pred mokrou extrakciou.

Rozčesanie vlákien koberca je veľmi dôležité pri použití predsprejov AmtechUK a môže významne zlepšiť výsledky pri použití tradičných predsprejov na báze detergentu.

 

2. Vynikajúce pre suché čistenie kobercov

Čistenie bez použitia vody je účinné na niektoré druhy kobercov a zabraňuje problémom s mokrým čistením, ako je zmrštenie koberca, poškodenie lepidla, vôňa a dlhá doba „mimo prevádzky“ kvôli dlhým časom schnutia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Kód produktu: SD1
  • Dostupnosť: Skladom

  • 450,00€
  • 400,00€


Súvisiace produkty