SET - AMTECH Extreme 5l + AMTECH Premium 5l + AMTECH FineLine 5l

AMTECH Extreme 5l – Tepovací prostriedok na extrémne znečistené koberce a čalúnenie

Amtech Extreme je čistiaci prostriedok na silné a extrémne znečistenie, je to unikátny produkt špeciálne navrhnutý pre zanedbané komerčné koberce, ako aj koberce s tvrdým čistením vyrobené z olefínových alebo akrylových vlákien.

Ľahko odstraňuje ťažký olej a mastnotu, vychodené a špinavé pásy na koberci. Odstráni aj silné škvrny a škvrny spôsobené krvou, rôznymi atramentmi, dechtom, gumou, kečupom, leštidlom na topánky, čajom, kávou, zvyškami potravín a nápojov a oveľa viac.

AMTECH Premium 5l – Prostriedok na tepovanie

PREMIUM – čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenie je vysoko výkonný, cenovo výhodný a bezpečný výrobok, ktorý poskytuje bezkonkurenčné výsledky čistenia so všetkými systémami čistenia kobercov a čalúnení ako; prenosné zariadenia, odsávacie systémy, rotačné a valcové stroje.

AMTECH FineLine 5l – Prostriedok na tepovanie sedačiek a kobercov z prírodných vlákien

FineLine je unikátny produkt, špeciálne navrhnutý pre všetky typy sedačiek a kobercov vyrobených z vlákien bohatých na vlnu.

Ľahko odstráni olej a mastnotu, znečistené a vychodené uličky a pásy.

Odstráni aj škvrny spôsobené krvou, rôznymi atramentmi, dechtom, gumou, kečupom, leštidlom na topánky, čajom, kávou, zvyškami potravín a nápojov a viac.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Kód produktu: AEPF5L
  • Dostupnosť: Skladom

  • 91,00€


Súvisiace produkty