SEBO DUO - P prášok 500g

Čistiaci prášok SEBO DUO-P je odolný voči špine a škvrnám. Je vyrobený z polyuretánových granúl navlhčených čistiacim prostriedkom. Prášok je šetrný k životnému prostrediu a bezpečný na použitie. Na rozdiel od iných čistiacich práškov nie je potrebné žiadne „predsprejovanie“. Po použití časti prášku je potrebné obal so zvyškom prášku dôkladne uzavrieť, aby nestratil vlhkosť.


Púder SEBO DUO-P je možné rozotrieť buď strojčekom SEBO DUO na väčšie plochy, alebo ručnou kefou SEBO DAISY s teleskopickou rukoväťou na menšie plochy a štetcom, ktorý je súčasťou balenia SEBO DUO-P na čalúnenie. Keď prášok prenikne do vlákien koberca alebo tkaniny, navlhčené špongiové granule zdvihnú hromadu a začnú pracovať. V priebehu 30 až 60 minút je prášok suchý a odstráni sa vysávaním, čím zostane koberec alebo čalúnenie čisté, suché a pripravené na použitie.


Nemecké centrum pre výskum alergií GAF zistilo, že šesť mesiacov po jedinom vyčistení práškom SEBO DUO-P zostalo sedem z desiatich kobercov bez alergénov roztočov z domáceho prachu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Kód produktu: A1
  • Dostupnosť: Skladom

  • 12,00€


Súvisiace produkty