AMTECH Premium 5l – Prostriedok na tepovanie

Čistiaci prostriedok na tepovanie kobercov, sedačiek a čalúnenia je unikátny produkt špeciálne navrhnutý pre všetky typy kobercov vyrobených z prírodných alebo syntetických vlákien.

Ľahko odstrańuje ťažký olej a mastnotu, vychodené a udupané pásy na koberci.

Odstráni aj silné škvrny a škvrny spôsobené krvou, rôznymi atramentmi, dechtom, gumou, kečupom, leštidlom na topánky, čajom, kávou, zvyškami potravín a nápojov a viac!

Zmiešajte s horúcou alebo studenou vodou a použite ako predsprej alebo so všetkými čistiacimi systémami, ako sú montážne vozíky, parné čističe, prenosné extraktory a rotačné stroje.

Ponúka enormné úspory nákladov tým, že eliminuje potrebu obrovského zoznamu čistiacich prostriedkov, ako sú čističe dopravných pruhov, odpeňovače a kyslé oplachovacie prostriedky.

Skúška pre farebnú stálosť: Pred čistením vyskúšajte na nenápadnom mieste koberca alebo čalúnenia, aby ste zabezpečili farebnú stálosť.

Aplikujte malé množstvo produktu do oblasti. Počkajte jednu minútu a pretrite bielym bavlneným uterákom bez bielidla. Skontrolujte, či nedošlo k prenosu farieb.

Pokyny: Dôkladne vysajte. Pre domáce použitie postupujte podľa pokynov pre prenosné odsávanie.

Pre-Sprej/Extrakcia: Použitie na silne znečistené koberce a dopravné pruhy a na účinné rozpúšťanie mastnoty, špiny a škvŕn.

Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Predsprejujte rovnomerne. NEPREKRAČUJTE MIERU. Nechajte pôsobiť 10 minút. Extrahujte čistou vodou.

Prenosná Extrakcia (bez predbežného postreku): Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou.

Pre všetky prenosné extraktory, vrátane extraktorov so sifónovou trubicou – jednoducho umiestnite sifónovú trubicu do koncentrovanej kvapaliny.

Čistenie s jednokotučovými strojmi: Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou. Rovnomerne rozprášte na silne znečistenú plochu; ponechať 10 minút.

Najlepšie výsledky dosiahnete čistením s jednokotúčovým strojom pomocou 100% bavlnenej podložky.

Čalúnenie: Zmiešajte 16 ml / liter so studenou alebo teplou vodou. Predsprejujte rovnomerne, aplikujte od základne čalúnenia hore a extrahujte zhora nadol.

Šokové čistenie: Zmiešajte 260 ml / liter s teplou vodou (1: 8). Naneste rovnomerne. Nechajte pôsobiť 10 minút.

Poznámka: Nie sú potrebné žiadne oplachovacie prostriedky.

Obsah / bezpečnostné opatrenia:

PREMIUM je prípravok na báze vody, ktorý obsahuje vo vode rozpustné účinné látky, neiónové povrchovo aktívne látky, zmäkčovače vody, prírodné odmasťovače, 5-15% fosfátu  bez prchavých organických zlúčenín (NOVOC) a bez pridanej vône.

Je alkalický (pH 9,5), bez zápachu, nie je nebezpečný a je nehorľavý. Nepoužívajte na lakované povrchy, kožu alebo vinyl.

Tento výrobok bude odstraňovať ochranné povrchové úpravy, ak sa nechá lúhovať.

Používajte ochranné rukavice, aby sa minimalizoval kontakt s pokožkou.

Po použití si umyte ruky, aby ste zabránili vyschnutiu pokožky.

Prvá pomoc: V prípade kontaktu s očami vypláchnite oči 15 minút čerstvou vodou. Pri požití vypláchnite ústa veľkým množstvom vody. Ak podráždenie pretrváva, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

PREMIUM – čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenie neobsahuje žiadne detergenty, enzýmy, baktérie, optické zjasňovače, rozpúšťadlá  a je bez peny a bez zápachu.

PREMIUM  pri kontakte v skutočnosti eliminuje rôzne pôdne spojivá na všetkých typoch povrchov, vrátane znečistenia na báze bielkovín a tiež rozkladá zvyšky predchádzajúcích čistení.

PREMIUM nezanecháva zvyšky, ktoré by viedli k opätovnému znečisteniu.

KBÚ Amtech Premium

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Kód produktu: A1
  • Dostupnosť: Skladom

  • 30,50€


Súvisiace produkty