AMTECH FineLine 5l – Prostriedok na tepovanie sedačiek a kobercov z prírodných vlákien

Neobsahuje žiadny detergent a šampón.
Pri práci nepotrebujete žiadne ochranné prostriedky.
Neobsahuje žiadne enzýmy, oxidačné alebo redukčné činidlá.
Neobsahuje bieliace prostriedky ani optické zjasňovače.
Môže byť aplikovaný na všetky vodou čistiteľné farebné koberce alebo čalúnenie.

FINELINE – svojím zložením predbehol dobu.. Je to vysoko výkonný, cenovo výhodný a bezpečný výrobok, ktorý poskytuje bezkonkurenčné výsledky čistenia so všetkými systémami čistenia kobercov a čalúnení ako sú; prenosné zariadenia, samostatné systémy, rotačné a valcové stroje.

FINELINE – neobsahuje žiadne detergenty, enzýmy, baktérie, optické zjasňovače či rozpúšťadlá. Je bez peny a bez zápachu. Na rozdiel od mydiel, detergentov a enzymatických produktov, ktoré sú určené na prenikanie, emulgovanie a zapuzdrovanie nečistôt, aby sa mohli suspendovať na odstránenie.

FINELINE  v kontakte  eliminuje rôzne nečistoty a fľaky vrátane znečistenia na báze bielkovín. Taktiež rozkladá predchádzajúce zvyšky z iných čistení.

FINELINE  rozdeľuje nečistoty na častice také malé, že sa nedokážu sami rekonštituovať. Tieto nečistoty sú voľne suspendované v dôsledku prirodzeného napätia vody a ľahko sa odstránia bez potreby pridania detergentov alebo kyselín do procesu oplachovania.

FINELINE  nezanecháva zvyšky, ktoré by viedli k opätovnému znečisteniu.

Zmiešajte s horúcou alebo studenou vodou a použite ako predsprej alebo so všetkými čistiacimi systémami.

Skúška pre farebnú stálosť: Pred čistením vyskúšajte na nenápadnom mieste koberca alebo čalúnenia, aby ste zabezpečili farebnú stálosť. Aplikujte malé množstvo produktu do oblasti. Počkajte jednu minútu a bielte bielym bavlneným uterákom bez bielidla. Skontrolujte, či nedošlo k prenosu farieb.

Pokyny: Dôkladne vysajte. Pre domáce použitie postupujte podľa pokynov pre prenosné odsávanie.

Pre-Sprej/Extrakcia: Použitie: na silne znečistené koberce a vychodené pásy a na účinné rozpúšťanie mastnoty, špiny a  škvŕn. Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou.

Predsprejujte rovnomerne. NEPREKRAČUJTE MIERU. Nechajte pôsobiť 10 minút. Extrahujte čistou vodou.

Prenosná Extrakcia(bez predbežného postreku): Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou alebo teplou vodou.

Pre všetky prenosné extraktory, vrátane extraktorov so sifónovou trubicou – jednoducho umiestnite sifónovú trubicu do koncentrovanej kvapaliny.

Čistenie s jednokotučovými strojmi : Zmiešajte 32 ml / liter so studenou vodou, teplou vodou alebo teplou vodou. Rovnomerne rozprášte na silne znečistenú plochu; ponechať 10 minút.

Najlepšie výsledky dosiahnete čistením pomocou 100% bavlnenej podložky.

Čalúnenie: Zmiešajte 16 ml / liter so studenou alebo teplou vodou. Predsprejujte rovnomerne, aplikujte od základne čalúnenia hore a extrahujte zhora nadol.

Šokové čistenie: Zmiešajte 260 ml / liter s teplou vodou (1: 8). Naneste rovnomerne. Nechajte pôsobiť 10 minút.

 

Obsah/ Bezpečnostné opatrenia: 
FINELINE je prípravok na báze vody, ktorý obsahuje vo vode rozpustné účinné látky,
neiónové povrchovo aktívne látky, zmäkčovače vody, prírodné odmasťovače, 5-15% fosfátu, bez prchavých organických zlúčenín (NOVOC) a bez pridania vôňe.

Je kyslý (pH 6,8), bez zápachu, nie je nebezpečný a nehorľavý. Nepoužívajte na lakované povrchy, kožu alebo vinyl. Tento výrobok bude odstraňovať ochranné povrchové úpravy, ak sa nechá lúhovať.

Používajte ochranné rukavice, aby sa minimalizoval kontakt s pokožkou. Po použití si umyte ruky, aby ste zabránili vyschnutiu pokožky.

Prvá pomoc: V prípade kontaktu s očami vypláchujte oči 15 minút čerstvou vodou. Pri požití vypláchnite ústa veľkým množstvom vody. Ak podráždenie pretrváva, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

KBÚ Amtech FineLine

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Kód produktu: A3
  • Dostupnosť: Skladom

  • 31,50€
  • 28,00€


Súvisiace produkty