Odstraňovanie škvŕn

Odstraňovanie škvŕn

Špičkové čistiace prostriedky na odstráňovanie škvŕn zo sedačiek, kobercov alebo podlahy.


ProfiCleanTatry© Poprad prináša v segmente čistenia špeciálne čističe – odstraňovače rôznych škvŕn, ako je krv, víno, moč, káva a rôzne biologické, syntetické, olejové a mastné nečistoty.


Čistiace prostriedky na tepovanie kobercov a sedačiek

Naše produkty rozpustia aj najšpinavšie miesta a škvrny na sedačke, koberci a čalúnení. 

Obsahujú prírodné zložky, ktoré zanechajú sedačku, koberec a čalúnenie mäkké a čerstvé.

Tieto odstraňovače škvŕn boli testované a schválené certifikátom pre kvalitu vzduchu v interiéri:

Naše produkty neobsahujú žiadne detergenty a žiadnu pridanú vôňu. Napríklad, ako tepovací prostriedok na extrémne znečistenie Amtech Extreme.

Čistenie a odstránenie škvŕn na stoličkách

Postup pri odstraňovaní škvŕn zo sedačiek a kobercov

Pred čistením prostriedok vyskúšajte na nenápadnom mieste sedačky, koberca alebo čalúnenia, aby ste zabezpečili farebnú stálosť. 

Aplikujte malé množstvo odstraňovača škvŕn na znečistenú oblasť a počkajte jednu minútu. Prejdite bielym bavlneným uterákom bez bielidla. Skontrolujte, či nedošlo k prenosu farieb.

Koberec: Nastriekajte rovnomerne a aplikujte rovnomerne na celý koberec. Jemne trite alebo drhnite mäkkou kefou na koberce. Vytrite špinu bielym bavlneným uterákom bez bielidla, kým sa škvrna neodstráni. Jedným z najlepších prostriedkov na tepovanie kobercov je Amtech ZipIt.

Sedačka alebo čalúnenie: Nastriekajte rovnomerne a aplikujte rovnomerne zospodu nahor. Jemne trite alebo drhnite mäkkou kefou na čalúnenie. Vytrite špinu bielym bavlneným uterákom bez bielidla, a postup opakujte až kým sa škvrna neodstráni.

Doporučujeme najlepší prostriedok na odstránenie fľakov a škvŕn z kobercov a sedačiek Amtech ZipIt, ktorý dokáže odstrániť až 80% znečistenia


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.