Čistenie hrobov a pomníkov

Ponuka našich služieb zahŕňa všetko od pozametania, odstránenia vosku, čistenia hrobu či pomníka, cez impregnáciu hrobovej dosky, renováciu písma až po jednorázovú alebo pravidelnú starostlivosť a údržbu hrobového miesta po celom Slovensku.

“Pomáhame Vám zabezpečiť dôstojné, čisté a upravené spomienkové miesto pre Vašich blízkych”

Na čistenie hrobu alebo pomníka používame špeciálnu technológiu čistenia vrátane dlhotrvajúcej impregnácie, ktorá zabezpečí, aby ďalšia starostlivosť a údržba bola menej náročná.

Používame certifikované a ekologické čistiace prostriedky, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu a predlžujú životnosť hrobovej dosky.


Kompletné čistenie hrobu s impregnáciou

Čistenie hrobu alebo pomníka vykonávame špičkovou technológiou v spolupráci so špecialnými čistiacimi prostriedkami, ktoré vrátia hrobovej doske či rámu pôvodný vzhľad.

Silne znečistený hrob od machu a lišajníkov

Čistením odstránime akékoľvek organické aj anorganické znečistenie, vosk, rôzné machy a lišajníky.


Impregnácia hrobu

Následná impregnácia je nemenej dôležitá, nakoľko predlžuje životnosť kameňa a zabraňuje jeho degradácii. Taktiež zabraňuje ďalšej tvorbe rôzných machov a lišajníkov.

Najvýznamnejšiu prácu však impregnácia odvádza v zime, keď zabráni vode preniknúť do medzier a trhlín v kameni, ktorá tam inak následne zamŕza. Tým dochádza k výrazným poškodeniam ako je prasknutie hrobovej dosky či rozdrobenie okrajov hrobu.

Výsledný efekt čistenia a impregnácie hrobu či pomníka je porovnateľný s novým hrobom.


Obnova písma na hrobe či pomníku

Obnovu písma prevádzame pomocou špeciálných farieb, ktoré sa následne taktiež naimpregnujú a majú dlhodobú ochranu pred poveternostnými vplyvmi.

Vašu objednávku nám napíšte do kontaktného formulára, nezabudnite uviesť mesto/dedina/, číslo hrobu a meno na hrobe. Ihneď Vás budeme kontaktovať a dohodneme čas a podrobnosti realizácie.

Ak máte špeciálne požiadavky, napíšte nám ich na info@proficleantatry.sk alebo nám zavolajte na 0910 281 674.


CENNÍK ČISTENIA A ÚDRŽBY HROBU

Cena čistenia+ impregnácia
hrob bez platne60 €
jeden hrob65 €
dvojhrob bez platne90 €
dvojhrob100 €
urnový hrob50 €

Špeciálna dlhotrvajúca impregnácia od 15€.

Vyčistenie chodníka okolo hrobového miesta od 10€.

Obnova písma – 1€ za každý znak.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.